Edukacja

Dlaczego warto brać udział w programach lojalnościowych?

Od wielu lat jesteśmy zachęcani do dołączenia do różnego rodzaju programów lojalnościowych. Takie programy są tworzone przez najbardziej rozpoznawalne marki, chcące przywiązać do siebie klienta. Rozwiązanie ma plusy zarówno dla marki jak i jej klientów. Marka ma możliwość wysyłania spersonalizowanych ofert do swoich odbiorców, a oni otrzymują rabaty na produkty, które i tak kupują. Klasyczna sytuacja win-win. W dzisiejszym artykule przedstawimy program lojalnościowy Pyszne Punkty – przygotowany przez serwis do zamawiania jedzenia online Pyszne.pl. Zapraszamy do lektury.

Co to jest program lojalnościowy?

Definicja programu lojalnościowego mówi o tym, że są to długoterminowe działania marketingowe, których celem jest budowanie i utrzymywanie relacji z klientami. Firma oferująca program lojalnościowy może zwiększyć sprzedaż, a także obniżyć koszty reklamy – przygotowując spersonalizowaną ofertę i docierając bezpośrednio do swojej grupy docelowej. Może też niejako podzielić się tymi oszczędnościami z klientami, oferując im rabaty na swoje produkty – lub produkty współpracujących firm.

Dlaczego warto dołączyć do programów lojalnościowych?

Wydaje się to oczywiste, że warto dołączać do programów lojalnościowych, gdyż są one skierowane do klientów korzystających z usług danej marki. Przykładowo – skoro raz w tygodniu zamawiamy jedzenie online przez serwis Pyszne.pl, to dołączając do programu lojalnościowego Pyszne Punkty możemy tylko skorzystać. Wydatki się nie zmieniają, gdyż jedzenie i tak zamawialiśmy. Natomiast w ramach programu możemy otrzymać określone benefity. 

Czym jest Pyszne.pl?

Pyszne.pl jest jednym z najpopularniejszych serwisów do zamawiania jedzenia online. Kilkoma kliknięciami można najpierw poznać ofertę gastronomiczną różnych lokali, a następnie wygodnie zamówić jedzenie z dowozem do domu. Serwis współpracuje z ponad 13 tysiącami restauracji w całym kraju. Tak duża różnorodność pozwala zasmakować w kuchniach z niemal całego świata. Co najważniejsze takie zamówienie jest szybkie i wygodne. Kilka kliknięć i pyszne jedzenie dojedzie do domu na imprezę czy do biura. 

Jak zamawiać jedzenie na Pyszne.pl?

Zamawiać jedzenie można przez stronę internetową lub aplikację. Wystarczy wpisać adres dostawy, wskazać restaurację, dokonać szybkiej płatności online i oczekiwać na dostawę jedzenia, które możemy wybierać z szerokiej oferty różnorodnych kuchni. 

Odpowiadając na jedzeniowe trendy, wśród których najsilniejszym jest wzrost (o 49%) popularności jedzenia wegańskiego zamawianego z dostawą – restauracje współpracujcie z Pyszne.pl wprowadzają coraz szersze menu roślinne. Zamawiając dania z tej oferty, możemy spróbować nowych, sycących smaków, okazać swoje wsparcie dla trwającej w styczniu akcji Veganuary i zgromadzić przy tym Pyszne Punkty.

Ogólnoświatową akcję Veganuary, zachęcającą do sięgania po jedzenie wegańskie, promują sławne osoby na całym świecie. Pyszne.pl po raz kolejny angażuje się w inicjatywę, oferując możliwość zdobycia Pysznych Punktów przy zamawianiu dań kuchni roślinnej. Wraz z Pyszne.pl Veganuary wspiera VeGang, na którego czele stanął Peja. Słynny raper na znak poparcia inicjatywy zrobił sobie wegański tatuaż. Dołączyły do niego inne znane osobistości jak Andrzej Wrona, Maria Winiarska, Chujowa Pani Domu i Red Lipstick Monster. Polecane przez nich dania można zamówić przez serwis Pyszne.pl, otrzymując przy tym Pyszne Punkty.

Co to jest program lojalnościowy Pyszne Punkty?

Serwis Pyszne.pl przygotował dla swoich użytkowników program lojalnościowy Pyszne Punkty. Program ten stanowi dodatkowy benefit dla użytkowników serwisu, którzy zamawiając jedzenie online  gromadzą punkty. Liczba uzyskanych punktów jest zależna od częstotliwości zamówień, a także od tego, czy zamówienie jest dokonywane przez stronę czy aplikację.

Zamówienie jedzenia przez stronę zostaje nagrodzone 10 punktami, a przez aplikację 15. Dlatego warto korzystać z aplikacji i otrzymać 50% punktów więcej. Co więcej już 2 zamówienia wystarczą do tego, aby otrzymać nagrodę w postaci kuponów rabatowych na zakupy produktów znanych marek. Jak skorzystać z programu lojalnościowego Pyszne Punkty?

Pierwszy krok to rejestracja w programie lojalnościowym za pośrednictwem strony internetowej (https://www.pyszne.pl/punkty)  lub aplikacji mobilnej. Kolejne kroki to już formalność i standardowa procedura, czyli zamówienie ulubionych dań oraz wymiana punktów na oferty partnerów akcji.

Partnerzy akcji Pyszne Punkty

Serwis Pyszne.pl to nie tylko jedzenie. Z myślą o klientach, został stworzony program lojalnościowy, dzięki któremu klienci mogą oni korzystać z ofert zniżkowych i voucherów na produkty renomowanych marek.

Wśród partnerów akcji można znaleźć takie marki jaki: 

Allegro, Beactive, McDonald’s®, Canal+, Gazeta Wyborcza, Orange FLEX, TaniaKsiazka.pl, Telepizza, Kubota, INGLOT.

Oznacza to, że klienci serwisu mogą przeznaczyć swoje punkty zarówno na rozrywkę, zakup produktów jak i na jedzenie. Oczywiście wymienieni partnerzy to nie wszystkie firmy współpracujące. Lista stale się poszerza a informacje o liście partnerów można odszukać na stronie:

https://www.pyszne.pl/punkty

Dlaczego warto brać udział w programach lojalnościowych – podsumowanie

Dzięki lekturze artykułu wiecie już czym są programy lojalnościowe oraz dlaczego warto brać w nich udział. Przedstawiliśmy także program lojalnościowy stworzony przez serwis do zamawiania jedzenia – Pyszne.pl.

Naszym zdaniem dołączenie do programu to same korzyści. Warunki są jasne i klarowne. Zamawiasz jedzenie, dzięki temu otrzymujesz rabaty i vouchery znanych marek. Czyli robisz to co i tak robiłeś, a w zamian masz rabaty, a przy okazji w styczniu wspierasz Veganuary dodatkowo robisz coś dla planety. Taki „deal” nie ma słabych stron.

Jakie jest Wasze zdanie na ten temat? Korzystacie z programów lojalnościowych? Zachęcamy do dyskusji. Podzielcie się swoimi spostrzeżeniami.

PS. jeśli interesuje Was jakieś zagadnienie ekonomiczne to napiszcie w komentarzu o czym chcielibyście przeczytać.
Polecamy także inne nasze artykuły:

You Might Also Like

No Comments

    Leave a Reply

    Captcha loading...