Edukacja

InPost dla firm e-commerce- co oferuje?

InPost dla firm e-commerce- co oferuje

Prowadzenie firmy jest wyjątkowo angażującym zajęciem. Każdy, kto prowadzi biznes e-commerce doskonale wie, jak ważne są sprawne usługi logistyczne i szybkie dostarczanie przesyłek na terenie całego kraju. W dobie działania sklepów internetowych usługi kurierskie cieszą się ogromną popularnością. Dzięki współpracy z najlepszymi firmami kurierskimi Twój biznes wejdzie na wyższy poziom. Jakie usługi dla firm przygotowała firma kurierska InPost?  

Usługi kurierskie dla firm- na czym polegają?

Rozwój i prowadzenie własnej firmy wiąże się z wieloma wyzwaniami, którym trzeba sprostać. Aby móc skupić się w pełni na wykonywaniu swoich obowiązków, InPost wyszedł naprzeciw potrzebom sprzedawców e-commerce i dostosował do nich swoją ofertę. Aby wysyłka paczek była jeszcze prostsza, kurier może odebrać przesyłkę bezpośrednio z siedziby firmy. Co więcej, usługa ta dostępna jest bez żadnej dopłaty, jeżeli nadanych zostanie 5 lub więcej paczek jednorazowo. Na uwagę zasługują wyjątkowo niskie ceny wysyłek, które znacząco obniżają koszty rozwoju biznesu e-commerce. Wysyłka jest łatwa i wygodna, podobnie, jak wymiana towaru czy jego zwrot. 

Jakie usługi kurierskie oferuje InPost?

W ramach usługi dla branży e-commerce, InPost udostępnił trzy dostosowane do potrzeb firm opcje. Pierwszą z nich jest możliwość odbioru paczki przez kuriera. Dotyczy to przesyłki, której waga nie przekracza 50 kg, a suma boków paczki nie wynosi więcej niż 220 cm. Dostawa przesyłki odebranej przez kuriera następuje już w następny dzień roboczy. Koszt usługi to zaledwie 9,99 netto z opłatą paliwową. W ramach usługi kurierskiej możesz wybrać usługę standardową bądź lokalną, a także usługę gwarantującą dostarczenie paczki w ciągu 24h. W ramach usługi Kurier Standard otrzymujesz 95% pewności, że dostawa nastąpi w ciągu 24h. Paczka nie może ważyć więcej niż 50 kg, a suma wymiarów nie może przekraczać 220 cm. Cena usługi zaczyna się już od 9,91 zł. W ramach usługi Kurier Lokalny masz pewność, że paczka zostanie doręczona jeszcze tego samego dnia, w którym zostanie nadana. Warunkiem jest jednak waga przesyłki, która nie może przekroczyć 30 kg. Wymiary paczki są takie same, jak w przypadki usługi Kurier Standard. Cena przesyłki paczki w ramach usługi Kurier Lokalny to koszt zaczynający się od kwoty 16,35 zł. 

Oprócz usług Kurier Standard i Kurier Lokalny, możesz skorzystać także z opcji doręczenia do 10/12/17. Decydując się na tę opcję masz 100% pewności, że przesyłka doręczona zostanie w ciągu 24 godzin. Paczka nie może ważyć więcej niż 50 kg, a jej koszt zaczyna się od 17 zł.

Przesyłki kurierskie zawsze na czas!

Decydując się na skorzystanie z oferty InPost masz pewność, że Twoje przesyłki zostaną dostarczone na czas. Jeżeli jednak nie uda nam się dostarczyć paczki do odbiorcy z przyczyn od nas niezależnych, w dniu następnym podejmujemy kolejną próbę jej dostarczenia. Jeżeli odbiorca wyrazi zgodę, niedostarczoną przesyłkę przekazujemy do najbliższego Punktu Obsługi Paczek, skąd może on ją odebrać w dogodnym dla siebie terminie. Odbiorca ma możliwość także przekierowania paczki do Paczkomatu, Punktu Obsługi Paczek lub do sąsiada bez dodatkowej opłaty. 

Odbiór paczek przez firmę kurierską możliwy jest przez 5 dni w tygodniu, od poniedziałku do piątku do godziny 17:00.

Czy możliwe jest śledzenie przesyłki?

Transport przesyłek może być śledzony przez klienta poprzez aplikację mobilną lub wyszukiwarkę na stronie internetowej. Możliwe jest śledzenie nawet 5 paczek jednocześnie przed podmioty uprawnione do odbioru przesyłki.

Korzyści dla firm

Firmy kurierskie mają naprawdę trudne zadanie, by sprostać potrzebom branży e-commerce. Każda firma jest inna, dlatego InPost przygotuje indywidualną wycenę dla Twojej firmy. Możesz przejrzeć cennik bądź porozmawiać o indywidualnej wycenie. W ramach oferty dla firm, branża e-commerce może korzystać z usługi Paczki w Weekend, dzięki czemu przesyłki dotrą do klienta w dowolny dzień w tygodniu, także w soboty i niedziele. Możliwe jest także skorzystanie z usługi SmartCourier, która umożliwia bezpieczny obieg dokumentów dzięki usłudze doręczania przesyłek zawierających ważną dokumentację do podpisania i zwrotu. Na klientów czekają atrakcyjne ceny.

Dlaczego warto korzystać z usług InPost dla E-commerce? Przesyłki międzynarodowe i transport drogowy

InPost dla firm umożliwia korzystanie z wielu potrzebnych usług, pozwalających klientom na szybkie otrzymanie przesyłki. Klienci, którzy otrzymają swoją paczkę i szybko i sprawnie, chętniej będą korzystać z usług danego sklepu. Za usługami InPost przemawiają także wyjątkowo korzystne ceny kompleksowych usług. Korzystanie z nich jest zautomatyzowane. Wystarczy na stronie internetowej wypełnić formularz, podać wszystkie potrzebne dane, a następnie pozostaje jedynie czekać na przyjazd przewoźnika. Usługa InPost pomaga w wielu działaniach związanych z prowadzeniem biznesu e-commerce. Firma kurierska inPost współpracuje z innymi firmami, oferując przesyłki międzynarodowe i serwis międzynarodowy na całym świecie w konkurencyjnych cenach. Więcej informacji znajdziesz tutaj: https://inpost.pl/biznes-i-e-commerce.

You Might Also Like

No Comments

    Leave a Reply

    Captcha loading...